11.08.2016
Poraz kadeta i juniora Krupe od Zrinjskog u Mostaru
18.09.2016

Krupa savladala FK Olimpic rezultatom 2:0

U okviru V kola BHT Premijer lige BiH, fudbaleri Krupe ostvarili su prvi trijumf na svom domaćem terenu, savladali su FK Olimpic rezultatom 2:0.

Prvih 20. minuta utakmice, zabilježena je dominacija  igrača Krupe. U 35. minutu dosuđen je penal, predhodno je zaustavljen Milovanović, koji je zadobio tešku povredu i morao da napusti igru. Sa jedanaest metera bio je siguran Koljić, Krupa je povela rezultatom 1:0, koji je ostao nepromjenjen do kraja prvog poluvremena.

U 61. minutu igre opet pogađa  Koljić za 2:0, ovo je njegov sedmi gol u takmičenju. Utakmica je završena konačnim rezultatom FK Krupa : FK Olimpic 2:0.

Strijelci: Elvir Koljić (35.minut, penal, 61. minut)

Sastav ekipa – Krupa: Ilić, Jašarević, Koljić (od 78. Redžić), Dujaković (od 68. Marušić), Milutinović, Vukotić, Čomor, Mijić, Aleksić, Milanović (0d 36. Cvijanović), Mirković. Olimpic: Bandović, Holi, Turoković, Kobiljar (od 36. Pršeš), Mahović (od 57. Pehar), Milović, Šahović, Mašić, Lelić (od 87. Bešić), Vrdoljak, Zolj.