Krupa savladala FK Olimpic rezultatom 2:0
13.08.2016
Poraz kadeta i juniora Krupe od Zrinjskog u Mostaru
18.09.2016

Krupa ubjedljivo savladala Slobodu rezultatom 3:0

U sklopu VII kola BHT Premijer lige BiH, Krupa je na domaćem terenu ubjedljivo savladala ekipu Slobode iz Tuzle, rezultatom 3:0.

U 32. minuti igre Krupa je stigla do vodstva od 1:0, Điđić je srušio Koljića, dosuđen je penal, precizan je bio Uroš Mirković. U prvom poluvremnu još je zabilježena dobra prilika Dujakovića, ali golman gostujućeg tima je bio siguran. Rezultat 1:0 ostao je nepromijenjen do kraja prvog poluvreman.

Krupa je u drugom poluvremenu pokazala dobru igru, i uspjela da poveća prednost u 54. minutu igre. Majstorski pogodak postigao je mladi igrač Ajdin Redžić. Konačni rezultat od 3:0 za domaće, postigao je Ozren Perić u 77. minutu igre.

Strijelci: 1:0 Mirković (32, penal), 2:0 Redžić (54), 3:0 Perić (77).

Sudija: Admir Šehović. Pomoćnici: Moamer Čaušević i Dženan Milić

Žuti kartoni: Vuković, Redžić, Sadiković (Krupa), Đidić, Mehidić, Mehmedagić(Sloboda).
Krupa: Ilić, Redžić, Jašarević, Koljić (od 72. Perić), Ljubenović, Dujaković (od 80. Sadiković), Vuković, Vukotić, Čomor, Aleksić, Mirković (od 85. Gavrić).
Sloboda: Pirić, Điđić, Karić, Efendić, Zeba, Subić, Grahovac (od 46. Mehidić), Mehmedagić, Ordagić, Stjepanović (od 67. Govedarica),Zec (od 55. Krpić)

Gledalaca: 1.000