Starčević: Očekujemo dobru utakmicu i povoljan rezultat protiv Čelika
23.09.2016
Pobjeda juniora, remi kadeta Krupe protiv Čelika
25.09.2016

Krupa savladala Čelik u Zenici

U okviru X kola BHT Premijer lige BiH, Krupa je slavila u gostima, savladavši ekipu Čelika rezultatom 1:2.

Domaći su poveli u 24. minutu igre, pogotkom Markovića. Nakon povrede Koljića, u igru je ušao Saša Kajkut. Do izjednačenja došlo je u završnici prvog poluvremena, strijelac za Krupu bio je upravo Saša Kajkut. Nakon toga, nizale su se šanse za obje ekipe. U 82. minuti Ljubenović Miljan postigao je pogotak za pobjedu Krupe, i postavio konačan rezultat NK ČELIK 1 – 2 FK KRUPA.

ČELIK: Bukvić, Šivšić, Hasanović, Popović, Haurdić, Salčinović, Jusić, Huseinspahić, Hećo, Marković, Duraković

KRUPA: Nikolić, Redžić, Koljić, Ljubenović, Dujaković, Vuković, Milutinović, Čomor, Mijić, Aleksić, Mirković

Fotografije sa ovog meča možete pogledati u galeriji ispod.