Besplatan ulaz na utakmicu kup-a BiH, FK Krupa – NK Travnik
20.09.2016
NK Travnik – Zahvalnost na gostoprimstvu
22.09.2016

Krupa završila takmičenje u Kupu BiH, porazom od Travnika

Krupa je poražena u 1/16 Kupa BiH od NK Travnik rezultatom 1:3, i time završila sa ovim takmičenjem.

Ekipa NK Travnik se takmiči u prvoj ligi federacije BiH, ovom pobjedom su se plasirali 1/8 Kupa BiH.

Domaći su primili prvi go već u četvrtoj minuti, kontranapad gostiju i pogodak Zajmovića sa 16 metara. U 33. minutu korenr za Krupe izveo je Sadiković, loptu u mrežu ubacio je glavom Vukotić, za izjednačenje Krupe 1 – 1. Ovaj rezultat ostao je do nepromjenjen do kraja prvog poluvremena.

U nastavku drugog poluvremena Krupa je imala dobre šanse preko Marušića i Koljića, ali lopta nije završila u okviru gola. Gosti su došli do vodstva u 70. minutu igre, strijelac je bio Pekija Nemanja. Konačan rezultat 1:3, postavio je Goloman u 88. minutu igre.

Krupa: Kutić, Maksimović, Perić, Kajkut (od 46. minute Koljić), Sadiković, Vukotić, Čomor, Cvijanović (od 63. Ljubenović), Malinović (od 46. Milutinović), Mijić, Marušić

Travnik: Đurić, Nuhić, Hasanhodžić (od 67. Fejzić), Kovač, Čurić (od 57. Goloman), Zajmović, Jusufbašić (od 79. Fazilić), Alispahić, Pekija, Kadrić, Čivčić.

Fotografije sa ovog meča možete pogledati u galeriji ispod.