24.09.2016
Pobjeda Krupe protiv Viteza
01.10.2016

Pobjeda juniora, remi kadeta Krupe protiv Čelika

U sklopu X kola BHT Premijer Omladinske lige, juniori našeg kluba ostavirli su pobjedu protiv vršnjaka iz Čelika, dok su kadeti zabilježili neriješen rezultat.

Juniori Krupe slavili su na damaćem terenu, rezultatom 1:0 protiv Čelika. Domaći igrači pokazali su veliku borbenost, koja je bila krunisana jedinim pogtokom na utakmicu u 74. minuti igre. Strijelac je bio Kulenović Luka.

Kadeti su ostvarili polovičan rezultat, i osvojili jedan bod. U 19. minutu igre, gosti su postigli pogotak preko Husejnovića, i sačuvali rezultatsku prednost 1:0 do kraja prvog poluvremena. Kadeti Krupe, izjednačili su u 52. minutu, strijelac je bio Novaković Andrej.

Kadetska i junorska selekcja fudbalskog kluba Krupa, trenutno se nalaze na 7. mjestu na BHT Premijer Omladinskoj tabeli, juniori sa 11, kadeti sa 10 osvojenih bodova.