Konferencija za novinare povodom sutrašnje utakmice Radnik – Krupa
28.10.2016
Juniori: Krupa 0 – 1 Radnik Kadeti: Krupa 1 – 2 Radnik
30.10.2016

Krupa poražena u Bijeljini rezultatom 3:1

Fudbaleri Krupe poraženi su u utakmici 14. kola BHT Premijer lige BiH od ekipe Radnika iz Bijeljine rezultatom 3:1.

Do završnice prvog poluvremena nije bilo pogodaka, zabilježeno je nekoliko šansi od strane i domaćih i gostiju, od kojih se može izdvojiti šansa igrača Krupe Ljubenovića u 30. minuti susreta. U 43. minuti kontranapad za Krupu Miliutinović je asistirao Kajkutu koji je bio precizan i doveo Krupu u vodstvo od 1:0. Međutim ubrzo nakon toga Radnik je izjednačio preko Martinović. Prvo poluvrijeme utakmice završeno je rezultatom 1:1.

U drugom poluvremenu Radnik je imao veću inicijativu i u 75. minutu postigao pogodak za vodostvo od 2:1. Strijelac gola bio je Simeunović. Konačnih 3:1 za pobjedu domaćih postavio je Durić u 86. minuti utakmice.

Radnik : Lučić, Jakovljević, Martinović, Beširević, Zejković, Obradović, Ostojić, Srećković, Bajić, Đurić, Ostojić

Krupa: Kutić, Redžić, Jašarević, Ljubenović, Dujaković, Kajkut, Milutinović, Vukotić, Mijić, Aleksić, Mirković