Održana konferencija za novinare povodom utakmice Mladost Doboj-Kakanj : Krupa
14.10.2016
Pobjeda juniora, poraz kadeta protiv Mladost DK
19.10.2016

Krupa savladala Mladost Doboj-Kakanj u gostima

Fudbaleri Krupe u okviru XII kola BHT Premijer lige ostvarili su pobjedu u gostima protiv ekipe Mladost Doboj-Kakanj, rezulatom 1:0

Prvo poluvrijeme zavšeno je bez golova. Jedini pogotak u drugom poluvrmeneu, postigao je Saša Kajkut u 61. minutu igre, i time ostavrio još jednu pobjedu za Krupu. Naš klub se trenutno nalazi na drugom mjestu na premijerligaškoj tabeli sa 21. osvojenim bodom.

Mladost Doboj-Kakanj: Hažič, Galić, Laštro, Husić, Šušić, Sišić, Kuzmanović (od 83. Gačan), Maksimović (od 81. Šišić Aladin), Hodžić (od 61. Ramović), Karhmat, Isaković

Krupa: Kutić, Jašarević, Ljubenović, Dujaković (od 69. Cvijanović), Milutinović, Vukotić, Čomor, Mijić, Aleksić, Marušić (od 50. Kajkut), Mirković (od 51. Redžić)