Promjena mjesta odigravanja utakmice 1/8 finala kupa FSRS, Krupa – Rudar (Prijedor)
03.10.2016
Ajdin Redžić na pripremama U21 reprezentacije BiH za meč sa Engleskom
07.10.2016

Krupa se plasirala u 1/4 finala Kupa RS, pobjedom protiv Rudara

Fudbaleri Krupe u osmini finala Kupa Republike Srpske, savladali su Rudar iz Prijedora, rezultatom 2:1. Izabranici Slobodana Starčevića ovom pobjedom obezbjedili su plasman u četvrtinu finala Kupa RS.

Krupa je došla u vodstvo u 30. minutu, šutirao je Gavrić, lopta se odbija do Vukotića koji  12 metara postiže gol za 1:0. Do kraja prvog poluvremena rezultat je ostao nepromjenjen. U 67. minutu, Mijić je uputio centaršut Cvijanoviću koji je bio precizan za vodstvo Krupe od 2:0. Gosti su smanjili vodstvo u 75. minutu, pogotkom Ćatića. Konačan rezultat utakmice FK KRUPA 2:1 (1:0) FK RUDAR. Ovom pobjedom Krupa je obezbjedila plasman u četvrtinu finala kupa RS, koje će se odigrati 9.novembra 2016.godine

Krupa: Kutić, Maksimović, Damjanović, Ljubenović, Perić (od 75. Dujaković), Milutinović, Vukotić, Gavrić(od 56. Cvijanović), Malinović (od 88. Ilić), Mijić, Marušić.

Rudar: Inđić, Kovljen, Petrovič, Burazor, Lolić (od 65. Kovljen), Šakić, Vojinović, Ćatić, Jaćimović, Milličević, Majedenac (od 46. Gavranović),