Pobjeda juniora, remi kadeta Krupe protiv Čelika
25.09.2016
Promjena mjesta odigravanja utakmice 1/8 finala kupa FSRS, Krupa – Rudar (Prijedor)
03.10.2016

Pobjeda Krupe protiv Viteza

Fudbaleri Krupe ostvarili su pobjedu protiv Viteza, u okviru XI kola BHT Premijer lige BiH, rezultatom 2:0.

Prvu šansu za domaće imao je Kajkut u 14. minutu utakmice, iz slobodnog udarca,ali lopte je završila pored gola. Vitez je imao priliku u 25. minutu, šutirao je Baršić, Kuitć brani.

U 34. minutu igre dosuđen je jedanesterac za Krupu, siguran sa bijele tačke bio je Saša Kajkut. Tri minute kasnije, Barišić je srušio Dujakovića, sudija ponovo pokazuje na penal. Strijelac je bio Saša Kajkut, za vodstvo Krupe od 2:0. Baršiću je dodjeljen crveni karton.

U 56. minutu, Mirković nakon par dobrih driblinga i duplog pasa sa Dujakovićem, šutira sa 10 metara, ali odlična odbrana Samuela. Vitez je još imao, veliku šansu u 70.minutu, ali lopta je pogodila stativu. Do kraja utakmice rezultat je ostao nepromjenjen 2:0.

Krupa: Kutić, Jašarević, Ljubenović, Dujaković (od 86. Sadikovič), Kajkut (od 80. Marušić), Milutinović, Vukotić, Čomor, Mijić, Aleksić, Mirković (od 71. Perić)

Vitez: Samuel, Stanić, Vrhovac, Jevtić, Kokot, Dedić (od 46. Rašić), Livančić, Đerić (od 61. Mamić), Barišić, Sadiković, Kapetan