15.11.2016
Konferencija za novinare povodom utakmicu 16. kola BHT Premijer lige BiH
18.11.2016

Krupa završila takmičenje u Kupu RS

Fudbaleri Krupe poraženi su u utakmici 1/4 finala Kupa RS protiv Slobode iz Mrkonjić Grada, rezultatom 4:2

U 29. minuti susreta Ozren Perić bio je strijelac prvog pogtka za vodstvo Krupe od 1:0. Igrači Slobode izjednačili su preko Pantića u finišu prvog poluvremena 1:1. U toku drugog poluvremena Sloboda je ostvarila veliku prednost od 4:1, strijelci su bili Stefan Savić sa dva pogotka i Nebojša Stjepanović. Nekoliko minuta prije kraja susreta pogodak za Krupi postigao je Slobodan Milanović. Utakmica u Mrkonjić Gradu završena je rezultatom 4:2 za domaće igrače.

Ovim porazom Krupa je 1/4 finala završila takmičenje u Kupu Republike Srpske.

Sloboda: Matović, Kovačević, Sladojević, Đukarić, Savić, Lazendić (od 61. minute Zarić), Pantić (od 81. minute Milosavljević), Topić (od 86. minute Tučić), Gračanin, Stjepanović, Mirković.

Krupa: Kutić, Vidović, Maksimović, Redžić, Damjanović, Perić (od 61. minute Koljić), Vuković, Sadiković, Gavrić (od 64. minute Milanović), Malinović, Marušić (od 56. minute Cvijanović)

Stadion: Luke (Mrkonjić Grad)