Starčević: Pokušaćemo da ponovimo igru iz prethodnih kola
02.12.2016
Završen jesenji dio Premijer lige BiH
05.12.2016

Krupa poražena od Slobode rezultatom 2:1

Fudbaleri Krupe poraženi su u utakmici 18. kola BHT Premijer lige BiH od Slobode u Tuzli rezultatom 2:1.

Prvi pogodak na utakmici za vodstvo Slobode u 18. minuti susreta nakon asistencije Lazevskog postigao je Aleksandar Subić.  Nakon pogotka domaći su imali još nekoliko prilika, dok je za Krupu zabilježena šansa Koljića koju je je odbranio Pirić. U samom finišu prvog poluvremena Sloboda je povećala vodstvo na 2:0 a strijelac gola bio je Haris Mehmedagić. Fudbaleri Krupe su smanjili prednost na 2:1 u 71.minuti preko Uroša Mirkovića. Do kraja utakmice Krupa je imala još nekoliko prilika za izjednačenje ali nisu realizovane.

Krupa: Kutić, Redžić, Jašarević, Koljić, Perić, Dujaković, Milutinović, Čomor, Mijić, Aleksić, Mirković

Sloboda: Pirić, Škahić, Krpić, Subić, Grahovac, Lazevski, Mehmedagić, Ordagić, Stjepanović, Zec, Merzić

Krupa se trenutno nalazi na 5. mjestu premijerligaške tabele sa 30. osvojenih bodova.