25.01.2017
Polazak prvog tima na pripreme
29.01.2017

Odigrana prva pripremna utakmica: FK Krupa 4 – 0 FK Rudar (Prijedor)

Fudbaleri Krupe odigrali su danas na stadionu u Krupi na Vrbasu prvu prijateljsku utakmicu u okviru priprema za nastavak sezone. Krupa je ostvarila pobjedu protiv  FK Rudar – Prijedor rezultatom 4:0. Strijelci golova bili su: Milutinović, Koljić, Kalić i Mirković.

Krupa je prvo poluvrijeme utakmice započela u sastavu: Kutić, Vuković, Jašarević, Vidović, Vukotić, Milutinović, Redžić, Milanović, Šamara, Gvozdenović, Koljić.

Sastav drugog poluvremena bio je: Pupovac, Čomor, Maksimović, Aleksić, Guskić, Hodžić, Savić, Šahman, Kalić, Mirković, Perić. Još su igrali:  Ninković, Todorović, Ljubenović.

Prije početka proljetnog dijela BHT Premijer lige BiH fudbaleri Krupe odigraće još 5 prijateljskih utakmica u drugom dijelu zimskih priprema koje će se održati u Ohridu u periodu od 29. januara do 11. februara 2017. godine.