Krupa poražena od Željezničara rezultatom 0 – 1
26.02.2017
Pupovac i Ilić u juniorskoj reprezentaciji Republike Srpske
28.02.2017

Izvještaj utakmica omladinskih selekcija Željezničar – Krupa

Kadeti i juniori Krupe u okviru 19. kola Premijer omladinske lige BiH  poraženi su u gostima od vršnjaka iz Željezničara.

Kadeti Krupe započeli su utakmicu u sastavu: Bundalo, Čivčić, Tomaš, Stjepanović, Savić, Vukomanović, Vučić, Guzijan, Makarić, Novaković, Ćeranić. Konačan rezultat kadeta bio 2:0 za Željezničar. Prvi pogodak na utakmici postigao je Ahmed Hasanović u 20. minuti susreta. Rezultat je do kraja prvog poluvremena ostao nepromjenjen. Kadeti Željezničara povećali su vodstvo u 53. minutu nakon ubačaja Šehića loše je regovao Čivčić i pogodio vlastiti gol, za konačnih Željezničar 2 : 0 Krupa.

Juniori Krupe započeli su utakmicu u sastavu: Pupovac, Budić, Tatić, Ninković, Ševarika, Kos, Babić, Guskić, Arežina, Mrđa, Bojanić. Gosti su poraženi od Željezničara rezultatom 3 : 0. Rezultat prvog poluvremena bio je 2:0 za Željezničar a strijelcu su bili Mujagić i Bešerević. Juniori Željezničara postiglu su u drugom poluvremenu još jedan gol, mrežu gostiju pogodio je Jusufi.