25.02.2017
Izvještaj utakmica omladinskih selekcija Željezničar – Krupa
27.02.2017

Krupa poražena od Željezničara rezultatom 0 – 1

Fudbaleri Krupe su u okviru 19. kola BH Telekom Premijer lige BiH poraženi od Fudbalskog kluba Željezničar rezulatom 0:1.

Prvo poluvrijeme utakmice završeno je bez golova, te su igrači  otišli na pauzu sa rezulatom 0:0. Željezničar je poveo u 64. minuti susreta, nakon ubačaja iz prekida Ivana Lendrića. Do kraja utakmice rezultat je ostao nepromjenjen FK KRUPA 0 – 1 FK ŽELJEZNIČAR.

Sastav FK Krupa : Kutić, Maksimović, Redžić (od 76 . Savić), Ljubenović, Dujaković, Vuković (od 67. Mirković) , Milutinović, Vukotić, Čomor, Aleksić, Milanović (od 85. Šamara).

Sastav FK Željezničar: Kjosevski, Stevanović, Kerla, Marković, Blagojević (od 87. Hasanović), Bogičević, Zakarić, Stojanović, Zeba (od 75. Bekrić), Lendrić, Stevanović (od 80. Musa)

Glavni sudija: Mujić Elvis (Banovići)

Gledalaca: 1.600