Raspored TV prenosa utakmica Krupe u „plej-ofu“
23.03.2017
Konferencija za novinare u petak – 11.30 časova
29.03.2017

FK Vojvodina 1 – 1 (0 – 0) FK Krupa

Fudbaleri Krupe igrali su neriješeno 1 – 1 (0 – 0 ) u prijateljskom meču protiv Vojvodine na stadionu “Karađorđe”.

Prvo poluvrijeme utakmiuce završeno je bez golova. Do promjene rezultata došlo je u 57. minuti susreta, kada je iz slobodnog udarca gol za Krupu postigao Stojan Maksimović. Vojvodina je došla do izjednačenja u 87. minuti  strijelac je bio Petar Mićin. Utakmica je završeni neriješenim rezultatom 1 – 1.

Vojvodina: N. Perić (od 46. Kordić) – Lakićević (od 70. Đ. Knežević), Planić (od 67. Maslać), F. Babić, Devetak (od 70. Jović) – Kovačević (od 65. Mesarović), Vukasović (od 57. Lambert) – Spremo (od 46. Đorđević), Paločević (od 46. Lotinac), F. Knežević (od 70. Bačanin) – Stamenić (od 57. Mićin).

Krupa: Ilić (od 46. Kutić) – Halilović (od 46. Vuković), Jašarević (od 46. Maksimović), Vukotić (od 46. Kartal), Aleksić (od 46. Guskić, od 81. N. Babić) – Milutinović (od 46. Kulenović), Čomor (od 46. Savić), Ljubenović (od 46. Šamara), Barić (od 46. Mirković) – Milanović (od 46. Vidović, od 81. Tatić), Koljić (od 46. O. Perić)