Starčević: Liga za prvaka, afirmacija naših igrača
13.03.2017
Kadeti: Čelik – Krupa 4:1 (0:1)
13.03.2017

Juniori: Čelik – Krupa 2:0 (1:0)

Zenica – Stadion: „Kamberovića polje B“. Gledalaca: 20. Sudija: Jovo Karić (Trebinje). Strijelci: 1:0 Šišić (23), 2:0 Bašić (87). Žuti kartoni: Trako (Čelik), Ninković, N. Babić (Krupa). Crveni karton: Mahmut Mujak (Čelik) u 75. minutu.

ČELIK: Trako, Popović, Sivac, Mujak, Durmić, Šuvalić, Bašić, Vardo (od 51. Skopljak), Šišić, Imamović, Muharemović.

KRUPA: Pupovac, Bubić (od 87. M. Babić), N. Babić, Ilić, Gvozdenović, Stanković (od 60. Palikuća), Ninković (od 87. Rosić), Kulenović, Tatić (od 79. Maksimović), Mrđa (od 81. Mirčić), Bojanić.

Juniori Krupe poraženi su u Zenici od Čelika u utakmici 21. kola Omladinske Premijer lige BiH.

Krupljanima nije pomoglo ni to što su od 75. minuta domaćini imali igrača manje na terenu zbog isključenja Mahmuta Mujaka, ali to kao d aje motivisalo Zeničane koji su u finišu i oslabljeni ihrački ovjerili pobjedu.

Poslije ovog kola juniori Krupe zauzimaju sedmo mjesto na tabeli sa 21 osvojenim bodom