18.03.2017
Kadeti: Krupa – Vitez 1:0 (0:0)
19.03.2017

Juniori: Krupa – Vitez 2:1 (1:0)

Krupa na Vrbasu – Stadion: Krupe. Gledalaca: 50. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Strijelci: 1:0 Kulenović (18), 2:0 Ševarika (83), 2:1 M. Vujica (85). Žuti karton: Džepina (Vitez).

KRUPA:  Šironjić, Bojanić, Bubić, N. Babić, Ilić, Gvozdenović (od 89. Rosić), Stanković (od 80. M. Babić), Tatić (od 75. Maksimović), Novaković, Mrđa (od 65. Palikuća), Kulenović (od 80. Ševarika).

VITEZ: J. Badrov, Bošatlija (od 35. Lucić), I. Vujica (od 55. Tirić), Baškarad, Maros, Mario Lujanović, M. Vujica, Zrnić (od 62. Marko Lujanović), D. Badrov (od 46. Bilać), Džepina, Šibčić.

Juniori Krupe su u 22. kolu Omladinske Premijer lige Bosne i Hercegovine danas na svom stadionu u Krupi na Vrbasu pobijedili vršnjake iz Viteza rezultatom 2:1 i nalaze se na sedmoj poziciji na tabeli sa 24 osvojena boda.

Poveli su domaći u 18. minutu golom Luke Kulenovića i taj rezultat je važio sve do 83. minuta kada je mrežu Jurice Badrova zatresao rezervista Nikola Ševarika koji je ušao baš umjesto strijelca prvog gola Kulenovića. Počasni pogodak za Vitežane postigao je Mirko Vujica u 85. minutu. Tako su izabranici trenera Nikole Vidovića uknjižili nova tri boda.