13.03.2017
Omladinski Kup BiH: Krupa – Troglav 1918 4:0 (1:0)
15.03.2017

Kadeti: Čelik – Krupa 4:1 (0:1)

Zenica – Stadion: „Kamberovića polje B“. Gledalaca: 20. Sudija: Alen Gluho (Sarajevo). Strijelci: 0:1 Šipovac (36), 1:1 Čičak (45), 2:1 Husejnović (58), 3:1 Husejnović (62. – penal), 4:1 Ibraković (70). Žuti kartoni: Tufekčić, Ibraković (Čelik), Ćeranić, Šipovac, Guzijan (Krupa).

ČELIK: Adem Begić, Smajić (od 74. Muslić), Kulovac, Puđa, Zlatković, Horić, Žuna, Čičak (od 65. Adel Begić), Tufekčić (od 71. Hinović), Kalabić (od 41. Ibraković), Husejnović (od 70. Ferhatović).

KRUPA: Kljajić, Čivčić, Vračar, Vukomanović (od 58. Dubočanin), Ćeranić, Šipovac (od 62. Banjac), Guskić, Guzijan (od 71. Savić), Makarić (od 71. Krstan), Jokić (od 62. Jagodić), Jeličić.

Kadeti Krupe su izgubili na zeničkom „Kamberovića polju“ u 21. kolu Omladinske Premijer lige BiH iako su u prvih 40 minuta imali rezultatsku prednost od 1:0 golom Danila Šipovca. Međutim, u nastavku susreta Zeničani su preokrenuli rezultat i visoko porazili goste iz Krupe na Vrbasu.