19.03.2017
Nikola Dujaković dobio naknadan poziv selektora Marinovića
20.03.2017

Kadeti: Krupa – Vitez 1:0 (0:0)

Krupa na Vrbasu – Stadion: Krupe. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Erak (Krupa na Vrbasu). Strijelac: 1:0 Ćeranić (67). Žuti kartoni: Guzijan, Jeličić (Krupa), Vidović (Vitez).

KRUPA: Kljajić, Čivčić, Jokić (od 50. Tomaš), Vračar (od 50. Savić), Ćeranić, Šipovac, Guskić, Guzijan, Makarić, Glamočić (od 60. Mitrović), Jeličić.

VITEZ: Mišković, Vidović, Jukić, Jelović, Jovanović, Ramljak, Šantić (od 72. Alilović), Šafradin (od 41. Hidić), Perić (od 70. Hrustić), Vujević (od 65. Krišto), Perić (od 25. Jurčević).

Kadeti Krupe su takođe bili uspješni savladali su vršnjake iz Viteza minimalnim rezultatom 1:0, a jedini pogodak na današnjem meču postigao je Pavle Ćeranić u 67. minutu. Tako su izabranici trenera Nenada Studena teško, ali ipak zasluženo stigli do tri nova boda.

Krupljani su u 22. minutu imali jedanaesterac ali je Perica Guskić bio neprecizan. Krupa se nalazi na desetoj poziciji na tabeli sa 17 osvojenih bodova.