Poraz u Mostaru: Zrinjski – Krupa 3:1 (1:1)
04.03.2017
Podrška povrijeđenom igraču Marku Jevtiću iz Viteza
06.03.2017

Kadeti poraženi, juniori remizirali protiv Zrinjskog

Juniorska i kadetska selekcija Krupe bila je domaćin vršnjacima iz Zrinjskoga u okviru 20. kola Omladinske Premijer lige BiH.

Kadeti Krupe su poraženi rezultatom 0:3 (0:1). Strijelci su bili Cigeli u 35. minuti susreta i Domgjonaj koji je u drugom poluvrmenu postigao dva gola. Sastav kadeta FK Krupa: Knežević,Jokić, Vračar, Stjepanović,Čivčić, Malešević, Guskić, Guzijan, Makarić, Novković, Jeličić.

U utakmic između juniora Krupe i Zrinjskog nije bilo pobjednika, konačan rezulat bio je 1:1. Juniori Zrinjskog postiglu su pogodak u 33. minuti preko Ćavara. Do izjednačenja Krupa je došla u 73. minuti a strijelac je bio Kulenović. Juniori Krupe nastupili su u sastavu: Pupovac, Bubić, Babić, Ilić, Gvozdenović, Ninković, Tatić, Mrđa, Arežina, Kulenović, Bojanić.