04.04.2017
Starčević: Protiv Želje smo igrali uvijek dobro
07.04.2017

Remi protiv Bijeljinaca: Krupa – Radnik 1:1 (0:0)

Krupa na Vrbasu – Stadion: “Krupe”. Gledalaca: 400. Sudija: Haris Kaljanac (Sarajevo). Strojelci: 1:0 Ljubenović (57), 1:1 Đurić (75). Žuti kartoni: Koljić, Milutinović, Aleksić, Vukotić (Krupa), Arnautović, Okić (Radnik).

KRUPA: Kutić, Maksimović, Redžić, Koljić (od 74. Perić), Ljubenović, Milutinović, Vukotić, Čomor, Aleksić, Barić (od 68. Dujaković), Mirković. Trener: Slobodan Starčević.

RADNIK: Hodžić, Franić (od 48. Šerbečić), Arnautović (od 68. Motika), Beširević, Vasić, Zeljković, Krsmanović, Obradović, Kosorić, Đurić, Okić. Trener: Nebojša Milošević.

U prvoj domaćoj utakmici u Ligi za prvaka fudbaleri Krupe su igrali neriješeno sa bijeljinskim Radnikom 1:1, a zanimljivo je da je i u prvoj utakmici u kanjonu Vrbasa jesenas rezultati bio neriješen – 2:2.

U prvih 45 minuta domaćin je imao više od igre, stvarao prilike izveo i šest kornera, ali najbolju priliku propustili su Bijeljinci u finišu kada je Aleksandar Vasić pogodio prečku. Mreže se ipak nisu tresle, a u nastavku su viđena dva gola.

Prvo su Krupljani poveli golom Miljana Ljubenovića poslije katastrofalne greške mladog golmana Bijeljinaca Sameda Hodžića, bilo je to u 57. minutu, a gosti su izjednačili pogotkom Velibora Đurića.

Ova utakmica imala je i humanitarni karakter jer je cijeli prihod namijenjen za liječenje trogodišnje Banjalučanke Sofije Mićević. Sljedeću prvenstvenu utakmicu fudbaleri Krupe igraju 8. aprila na Grbavici protiv Željezničara od 20 časova.