04.05.2017
Starčević: Imamo sve uslove za dobar rezultat u Bijeljini!
05.05.2017

Kadeti: Metalež – Krupa 0:3 (0:1)

Jajce – Gradski stadion “Mračaj”. Gledalaca: 20. Sudija: Luka Bilbija (Prijedor). Strijelci: Vučić u 8. i Šipovac u 51. i 75. minutu.

METALEŽ: Nikić, Halaba (od 79. Glavaš), Perak, Saraf, Popović, Crnac (od 57. Lekić), Makić, Šljivo (od 65. Harambašić), Brtan, Jakšić (od 41. Marić), Tičević.

KRUPA: Kljajić, Čivčić, Tomaš, Vračar, Stjepanović, Šipovac (od 79. Banjac), Guzijan, Glamočić (od 77. Dubočanin), Novković, Jeličić, Vučić (od 62. Savić).

Za razliku od juniora kadeti Krupe su ostvarili ubedljivu pobjedu od 3:0 na gostovanju u Jajcu protiv vršnjaka iz Metaleža, a junak pobjede je dvostruki strijelac Danilo Šipovac, koji je poslije vodećeg gola Đorđa Vučića dokrajčio rivala.

Izabranici trenera Nenada Studena su od prvog do 80. minuta bili bolji rival na terenu, stvarali više prilika, a da su bili pribraniji u završnicama akcija pobjeda je mogla da bude i ubjedljivija.