Iako su ispustili trijumf, u Krupi nisu žalosni Starčević: Ovdje nikome ne dajemo prednost!
15.05.2017
Četvrto mjesto ipak ne donosi Evropu, Starčević: Utakmica u Tuzli za prestiž
19.05.2017

Pobjeda Omladinskih selekcija Krupe protiv Olimpika

Juniori Krupa su u okviru 29. kola Omladisnke Premjer lige BiH savladali vršnjake iz Olimpika minimalnom prednošću od 1:o. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Stanković Predrag u 10. minuti susreta. Ovaj susret obilježila je povreda lom ruke igrača Olimpika Namika Hrustanbegovića, Fudbalski klub Krupa želi Namika Hrustanbegovića brz oporavak i što brži povratak na teren.

Krupa Juniori: Knežević, Bubić, Babić, Gvozdenović, Stanković, Ninković, Kos, Guskić, Arežina, Kulenović, Bojanić

Kadetska slekcija Krupe je takođe u okviru 29.kola Omladinske Premijer lige upisala ubjedljivu pobjedu protiv Olimpika a rezultat je bio 3:1. Dva pogotka za Krupu postigao je Novković Andrej i jedan gol postigao je Šipovac Danilo. Strijelac pogotka za Olimpik bio je Dobrunaj Dino u 24. minuti utakmice.

Krupa Kadeti: Kljajić, Čivčić, Jokić, Stjepanović, Šipovac, Savić,Guzijan, Makarić, Glamočić, Novković, Jeličić.