22.06.2017
Prvi tim Krupe otputovao na pripreme na Zlatibor
25.06.2017

FK Krupa 3 : 1 FK Sarajevo

Krupa je danas u Travniku u prijateljskoj utakmici slavila protiv Sarajeva rezultatom 3 : 1.  Krupa je utakmicu počela u sastavu: Fejzić, Palić, Jašarević, Aleksić, Vukotić, Redžić, Milutinović, Barić, Dabić, Ljubenović i Koljić. Dok su za Sarajevo u prvom sastavu nastupili: Pavlović, Hodžić, Bekić, Novaković, Mihojević, Radovac, Ivetić, Sarić, Crnkić, Hebibović i Ahmetović.

Fudbaleri Krupe su do vodstva došli već u šestoj minuti nakon šuta Milutinovića sa 20 metara od gola. Nakon pogotka Sarajevo je imalo nekoliko šansi ali lopta nije završila u okviru gola. Krupa je u 26. minuti povećala vodstvo a strijelac je bio Dabić. Ubrzo je usljedio i treći pogodak ovaj put preko Aleksića. Sarajevo je u 40.minuti smanjilo prednost Krupe na 3:1, gol je postigao Sarić.

U drugom poluvrmenu ekipa Krupe promjenila je kompletan sastav. Imali su nekoliko šansi i Krupa i Sarajevo ali do kraja utakmice nije bilo promjene, pa je utakmica završena rezultatom 3:1 u korist Krupe.