15.07.2017
Održana konferencija za novinare pred utakmicu Radnik – Krupa
21.07.2017

Krupa bolja od Tekstilca u poslednjoj pripremnoj utakmici

Fudbaleri Krupe pobijedili su danas Tekstilac rezultatom 1:0, u generalnoj probi pred početak nove sezone Premijer lige BiH.

Domaća ekipa je dobro otvorila utakmicu već u 6. minutu. šansu je imao Milaković. Dok je Krupa u prvom poluvremenu zabilježila dva dobra pokušaja Koljića ali oba puta lopta je završila pored gola. Krupa je došla do vodstva u 74. minuti. nakon centrašuta Marjanovića Koljić je glavom postigao gol. U nastavku odličnu priliku imao je Zukić, ali je rezultat ostao nepromjenjen.

FK Tekstilac Kort – FK Krupa 0:1 (0:0)
Gradski stadion u Derventi. Gledalaca 100.

Krupa: : Kutić, Palić, Jašarević, Makitan, Vukotić, Redžić, Milutinović, Dabić, Milanović, Ljubenović, Koljić. Još su igrali: Dujaković, Marjanović, Anđelić, Savić, Maksimović, Handžić, Vidović, Zukić, Šamara, Ilić

FK Tekstilac Kort: Plisnić, Marić, Ćorić, Jolović, Kovač, Đuričić, Komlenović, Milaković, Zarić, Brković, Perić. Igrali su i Đekić, Duspara, Simić, Vugdalić, Brković S, Vukadinović Dražen, Vukadinović Davor, Trivić, Vukićević.