Starčević i Koljić optimistični pred utakmicu protiv Slobode
04.08.2017
FK Krupa 0 : 0 FK Sloboda
06.08.2017

Počela Premijer omladinska liga za juniore: Krupa bolja od Borca (3 – 0)

Danas je na stadionu u Krupi na Vrbasu odigrano 1. kolo Premijer omladinske lige BiH u kategoriji U – 19.  Juniori Krupe ostvarili su pobjedu rezultatom 3 – 0 protiv vršnjaka iz Borca.

Prvi gol na utakmicu postigao je u 5. minuti susreta Nikola Ševarika, dok je strijelac drugog gola bio Aleksa Mrđa u 41. minuti. Prvo poluvrijeme utakmice završeno je rezultatom 2 – 0 za domaću ekipu. Juniri Krupu postigli su i treći gol iz kaznenog udarca u 66. minuti, precizan sa „bijele tačke“ bio je Dragan Domuzin

FK Krupa: Ratković, Jusić, Babić, Vučkić, Gvozdenović, Šipovac, Vračar, Domuzin, Mrđa, Guskić, Ševarika

FK Borac: Bajić, Vuković, Preradović, Banović, Grahovac, Burgić, Jagodić, Kuruzović, Vukobratić, Bamburić