27.08.2017
Juniori Krupe osvojili tri nova boda protiv Goška
08.09.2017

Prijateljska utakmica: FK Krupa 1 – 0 NK Metalleghe

Danas je na stadionu u Krupi na Vrbasu odigrana prijateljska utakmica između FK Krupe i NK Metalleghe BSI (Jajce).

Krupa je utakmicu počela u sastavu: Fejzić, Vukotić, Aleksić, Jašarević, Savić, Milutinović, Milanović, Fajić, Ljubenović, Barić, Nikodijević. NK Metalleghe je utakmicu počelu u sastavu: Ramić, Alispahić, Jurjević, Hrelić, Kovač, Plevljak, Sandro, Kukavica, Tankoljić, Hota, Smajić.

U 20. minuti nakon centaršuta Milutinović, Vukotić glavom postiže pogodak za vodstvo domaćih od 1:0.  Drugo poluvrijeme Krupa je igrala u sastavu: Kutić, Maksimović, Vidović, Ilić, Makitan, Palić, Dabić, Marjanović, Šamara, Domuzin, Gvozdenović. Za ekipu Metalleghe u drugom poluvremenu nastupili su: Jamaković, Ćosić, Aščić, Radulović, Samradžić, Sabljić, Opardija, Goloman, Tankuljić. Do kraja utakmice nije bilo izmjene rezultata, utakmica je završena sa konačnih FK Krupa 1 – 0 NK Metalleghe BSI.