08.09.2017
Sutra 1/16 Kupa RS: FK Radnik (Kozarska Dubica) – FK Krupa
12.09.2017

FK Krupa 3 – 1 FK Mladost Doboj-Kakanj

Krupa je danas u okviru 7. kola BHT Premijer lige savladala Mladost Doboj Kakanj rezultatom 3:1.

Domaći su došli do vodstva u 12. minuti, strijelac je bio Nusmir Fajić. U 39. minuti susreta Fajić ponovo postiže pogodak za 2:0. Do kraja prvog poluvremena rezultat je ostao nepromjenjen.

U drugom poluvremenu u 70. minuti, Mujagić je dobio crveni karton. Krupa je u nastavku imala igrača više. Ubrzo nakon toga Krupa povećava vodstvo na 3:0, a strijelac i trećeg pogotka bio je Fajić. U 87. minuti, Lazić postiže go za Mladost i postavlja končan rezultat FK Krupa 3 – 1 FK Mladost Doboj Kakanj.

FK Krupa : Fejzić, Jašarević, Ljubenović, Dujaković, Milutinović, Vukotić, Nikodijević, Savić, Aleksić, Milanović, Fajić

FK Mladost Doboj-Kakanj: Buković, Benović, Metalsi, ŠišIć, Lazić, Čomor, Šećerović, Hiroš, Dilaver, Mujagić, Mišić.