21.10.2017
Krupa se nada osvajanju tri nova boda protiv Viteza
27.10.2017

Pobjeda Krupe protiv Borca u 1/8 finala Kupa BiH

Krupa se plasirala u ¼ finala Kupa BiH, nakon pobjede u gostima protiv Borca, rezultatom 0:2
FK Krupa: Fejzić, Maksimović, Ljubenović, Dujaković, Milutinović, Vukotić, Nikodijević, Aleksić, Milanović, Barić, Marjanović
FK Borac: Trkulja, Galesić, Danilović, Puzigaća, Kunić, Dujaković, Danilović, Janičić, Mirković, ČudiĆ, Guberc
17. minuta prva prilika za domaće nakon centaršuta Galešića, Vukotić barni glavom. 22. minuta prilika za Krupu nakon centaršuta Barića , neprecizan je bio Milanović. Odlična akcija po desnoj strani nakon povratne lopta Barića Krupa dolazi do vodstva u 28. minuti, strijelac je Lazar Marjanović. Velika prilika za Borac u 38. minuti Guberac šutira sa ivice kaznenog postora ali lopta odlazi pored gola.
Krupa je u drugom poluvremenu imala šansu u 50. minuti šutiro je Milanović ali lopa odlazi pored okvira gola. U 61. minuti Milutinović pogađa prečku. 76. minut utakmice Krupa vodi 0:2, strijelac je Stefan Savić.