Krupa sutra igra revanš utakmicu 1/4 finala Kupa BiH protiv Rudar Prijedora
28.11.2017
Starčević: Nadamo se da ćemo pobjedom protiv Goška učvrstiti se na poziciji koja vodi u Ligu za prvaka
01.12.2017

KOLJIĆ HET-TRIKOM POTVRDIO PLASMAN KRUPE U POLUFINALE KUPA BIH

Fudbaleri Krupe plasirali su se u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine pošto su u revanšu četvrtfinala pobijedili Rudar iz Prijedora sa 3:2 dok su  prije sedam dana u prvom duelu slavili pobjedu u Prijedoru rezultatom 3:0.

Krupa je današnjoj utakmkici zaprijetila na samom otvaranju kada je Barić šutirao preko gola. Samo minut kasnije pokušao je i Jašaraveć ali bez uspjeha. Isti igrač bio je u prilici i u 17. minutu ali se rezultat nije promijenio, a propuštene prilike domaćih gosti su iskoristitli u 29. minutu kada je nakon greške Makitana Lolić pogodio za 0:1.  Samo minut kasnije Koljić glavom donosi Krupi izjednačenje nakon odličnog centaršuta Barića. Isti igrač u 45. minutu Krupi donosi vođstvo, a u 46. pogađa za 3:1.  U sudijskoj nadoknadi Rudar je golom Jandrića smanjio rezultat na konačnih 3:2.

Krupa: Kutić, Makitan, Jašarević, Koljić, MIlutinović (od 50. Ilić), Palić, Vukotić, Vidović, Dabić (od 44. Marjanović), Savić (od 58.Fajić), Barić

Rudar: Šarac, Ćatić, No.Petrović, Jakupović, Lolić, Šakić (od 75.Jaćimović), Pekija, Gavranović, Popović (od 69. Jandrić), Marić (od 46. Dekić), Davidović