Starčević: Očekuje nas teška utakmica u Tuzli
03.11.2017
Pobjeda juniora Krupe protiv FK Velež
05.11.2017

Krupa osvojila bod u Tuzli

Fudbaleri Krupe odigrali su neriješenu utakmicu protiv Slobode u Tuzli, konočan rezultat bio je 2:2. Strijelac oba pogotka za goste bio je Elvir Koljić.

Sloboda je došla do prednosti već u šestoj minuti, Krpić glavom pogađa mrežu Krupe. Rezultat se nije mjenjao do kraja prvog poluvrmena, domaći odlaze na odmor sa vodstvom od 1:0.

Na samom početku drugogo poluvremena Sloboda dolazi do novog gola, Todorović je odigrao za Smajića koji postiže gol. Krupa smanjuje prednost u 73. minuti, centrirao je Dabić za Koljića koji sjajnim udarcem glavom postiže pogodak. Koljić pogađa ponovo u 85. minuti za konačnih Sloboda 2 – 2 Krupa.

FK Sloboda: Erić, Đorđilović, Škahić, Todorović, Krpić, Grahovac, Beganović, Osmanagić, Smajić, Kalezić i Ignjatović.

FK Krupa: Fejzić, Jašarević, Koljić, Ljubenović, Dujaković, Milutinović, Vukotić, Nikodijević, Aleksić, Milanović i Barić.