07.11.2017
Starčević: Pokušaćemo timskom igrom da pariramo individualnoj kvaliteti Zrinjskog
17.11.2017

Krupa se plasirala u polufinale Kupa RS nakon pobjede protiv Sloge iz Doboja

Fudbaleri Krupe odigrali su danas u Doboju utakmicu 1/4 finala Kupa Republike Srpske protiv prvoligaša FK Sloge i slavili rezultatom 2:4.

Gosti su poveli u 18. minuti susreta, nakon sjajnog pogotka Dabića sa 25. metara udaljenosti od gola. Međutim domaći su uspjeli da postignu gol u 26. minuti a strijelac je bio Aličić. Ubrzo nakon toga Lazar Marjanović postiže dva pogotka za Krupe.

U drugom poluvremenu domaći su došli do još jednog gola preko Andrića u 68. minuti. Konačan rezultat na utakmici postavio je igrač Krupe Aleksić u 75. minutu.

Sloga: Matović, Janković (od 46. Lazić), Hadžimujić, Mijić, Fočić, Lukić (od 77. Ilić), Gavrić, Blagojević, Pljevaljčić, Aličić, Ristić (od 65. Andrić)

Krupa: Kutić, Maksimović, Makitan, Koljić (od 46. Redžić), Dujaković (od 65. Ilić), Palić, Dabić, Savić, Aleksić, Marjanović, Šamara