Starčević: Nadamo se da ćemo pobjedom protiv Goška učvrstiti se na poziciji koja vodi u Ligu za prvaka
01.12.2017
Starčević: Pokušaćemo da nastavimo niz nepobjedljivosti protiv Mladosti Doboj-Kakanj
08.12.2017

Krupa se remijem oprostila od navijača u 2017. godini

Fudbaleri Krupe remizirali su protiv GOŠK-a rezultatom 1:1 u utakmici 17. Kola BH telekom Prmijer lige Bosne i Hercegovine. Gol za krupu postigaop je Fajić u 71., a izjednačenje GOŠK-u doneo je Anković u 77. minutu.

Krupa je prva došla do prilike u 18. minutu kada je nakon centaršuta Milutinovića Aleksić za trenutak zakasnio na loptu. Samo minut kasnije Koljić je dobro primio lošptu u šesnaestercu, šutirao,  ali je njegov udarac izblokirao Đajić.

U 27. minutu Milanović je povukao loptu po lijevoj strani, ušao u sredinu, dobro šutirao ali je lopta otišla pored gola. U 41. minutu Krupa je ponovo u prilici nakon dobrog centaršuta Dujakovića Koljić nije najbolje zakačio loptu koja nije ni došla do gola.

U nastavku utakmice Krupa je u 53. minutu imala odličnu priliku, nakon idealnog pasa Milanovića Marjanović je bio u dobroj prilici ali je njegov udarac izblokiran. Samo minut kasnije, nakon kornera, Milanović šalje loptu preko gola sa oko 16 metara.

U 56. U prilici je i GOŠK. Mišić odlično ubacuje za Deaka, ovaj iz dobre pozicije šutira ali Fejzić je na mjestu.

Krupa u 71. Minutu dilazi do vođstva, poslijew kornera koji je izveo Milutinović Fajić se na drugoj stativi najbolje snalazi i pogađa mrežu gostujućeg tima. Radost Krupe trajala je do 77. Minuta kada je Anković nakon dobre kontre pogodio za konačnih 1:1.