Prva utakmica finala Kupa BiH: FK Željezničar 2 – 0 FK Krupa
02.05.2018
Starčević: Daćemo svoj maksimum prednost Željezničara nije previsoka
08.05.2018

Krupa poražena od Sarajeva u sudijskoj nadoknadi

U okviru 8. kola Lige za prvaka fudbaleri Krupe poraženi su na domaćem terenu od Sarajeva rezultatom 3 – 2.

Krupa je došla već u 12. minuti do prvog pogotka, nakon asistencije Galešića pogodio je Marjanović. Gosti dolaze do porvnanja u 32. minuti strijelac je bio Kuzmanović. Do preokreta u završnici prvog poluvremena dolazi Sarajevo nakon što je sudija dosudio jedanesterac, siguran realizator bio je Velkovski.

Na samom početku drugog poluvremena Vukotić pogađa za Krupu rezultat je 2 – 2. U posljednjoj minuti susreta Sarajevo dolazi do gola za konačnih 3 – 2, strijelc je po drugi put Kuzmanović.

FK Krupa:  Fejzić, Galešić (od 68. Balabanović), Maksimović, Makitan, Dujaković, Vukotić, Nikodijević, Mirosavljević, Milanović (od 63. Dabić), Marjanović (od 74. Savić), Šamara. Trener: Slobodan Starčević.

FK Sarajevo: Pavlović, Stanojević (od 84. Mustafić), Kuzmanović, Ahmetović, Velkoski, Hebibović, Mujakić, Bekić (od 60. Šabanović), Adukor, Crepulja, Halilović. Trener: Husref Musemić