Krunić: Pobjeda nam se nameće kao imperativ
20.07.2018
Remi Krupe i Širokog Brijega
30.07.2018

Krupa otvorila sezonu pobjedom protiv Čelika

Fudbaleri Krupe ostvarili su pobjedu protiv Čelika, u prvoj utakmici ove sezone Premijer lige BiH, rezultatom 3 – 1.

Krupa je došla do prednosti, već u 5. minuti susreta, Milanović ubacuje iz kornera, nakon čega Makitan postiže pogodak glavom. U 20. minuti Koljić pogađa za 2 – 0 za Krupu. Gosti ubrzo smanjuju prednost na 2 – 1 preko Dedića.  Rezultat se nije mjenjao do kraja prvog poluvremena.

Elvir Koljić postiže u 71. minuti drugi pogodak za pobjedu i konačan rezultat FK Krupa 3 – 1 NK Čelik.