30.07.2018
Krupa optimistična pred utakmicu protiv Mladosti
10.08.2018

Remi Radnika i Krupe

Fudbaleri Krupe odigrali su danas u okviru 3. kola BHT Premijer lige BiH utakmicu protiv Radnika u Bijeljini neriješenim rezultatom 2:2.

Domaći su došli do pogotka već u osmoj minuti, strijelac je Irfan Hadžić. Nakon toga Elvir Koljić dovodi Krupu do preokreta. Prvi gol postigao je iz slobodnog udaraca na udaljenosti od 25 metara od gola u desetoj minuti susreta. Koljić ponovo pogađa za Krupu u sudiskoj nadoknadi prvog poluvremena za Radnik 1 – 2 Krupa.

U nastavku drugog poluvremena Radnik dolazi do izjednačenja nakon šuta Dušana Martinovića i loše reakcije golmana Krupe Jovana Kutića.

RADNIK: Lučić, Radović, Franić, Martinović, Vasić, Popara, Peco, Hadžić, Glišić, Đurić, Aleksić.

KRUPA: Kutić, Karišik, Makitan, Koljić, Dujaković, Puzigaća, Marjanović, Nikodijević, Marić, Milanović, Maksimović