25.11.2018
Pinori Krupe za vikend odigrali prijateljske utakmice u Sloveniji
10.12.2018

HŠK Zrinjski 1 – 0 FK Krupa

Krupa je danas odigrala utakmicu 19. kola BHT Premijer lige BiH u kojoj je poražena od ekipe Zrinjskog u Mostaru rezultatom 1 -0.

Domaći su imali prvu priliku preko Rugaševića ali je golman Krupe Marković bio siguran. Krupa je imala nekoliko šansi u finišu prvog poluvremena ali se na odmor otišilo rezultatom 0 – 0.

Zrinjski je došao do gola u 66. minuti, pogodio je rezervista Marković. Krupa se nakon ove utakmice nalazi na posljednjoj poziciji sa 15 osvojenih bodova.

HŠK Zrinjski: Brkić, Galić, Barišić, Todorović, Rugašević, Hairlahović, Perišić, Jakovljević, Rustemović, Bekić, Kadušić

FK Krupa: Marković, Redžić, Makitan, Dujaković, Marjanović, Palić, Dekić, Nikolić, Milanović, Maksimović, Crnov